Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz aleister #108280 üzenetére

    amit gondolok (azok alapján amiket olvastam stb.) hogy a természetes határokon belül nem tudod befolyásolni hogy legyen értelme (most nem feltétlenül a közérzetre vagy libidóra gondolok) izomépítés szempontjából.

    Én is 38 vagyok. Nem tudom hogy vagy vele, és lehet hogy nem is a tesztoszint miatt, de amikor figyelek rá, kifejezett ciklusokat tudok mondani, amikor qrva jól érzem magam feszesebb az izomzatom stb. Meg amikor puhányabb vagyok, pedig a kajálásban nincs lényeges eltérés... Utána olvastam kínában pl. buszsofőröknek ilyen "ciklusokban" könnyebb útvonalat adnak, szóval nem biztos hogy a férfiaknál nincs hormonális ingadozás.. Persze lehet semmi köze hozzá csak tényleg több sütit eszek akkor véletlenül :D

    De a tesztonak (belső) olyan szintű hatása nem lesz soha mintha kívülről vinnéd be. Még akkor se ha az olyan kis mennyiség mint amit normálisan termelne. (egyenletesebb az eloszlás)

    Persze ahogy a közérzetedre lehet jó hatással a kis extra teszto lehet ez keményebb edzésekben is megnyilvánul így már lehet hatása az izmosodásra közvetetten.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • celf

    őstag

    válasz aleister #108280 üzenetére

    Már egy ideje nem érdekelnek ezek a közel placebo hatású cuccok, de amikor nézegettem, szedtem őket, úgy láttam, h nagyjából kétféleképpen segíthet a természetes teszto fokozó:

    1. ha kevesebb van picivel a normális szintnél (God: sztem ha nagyon kevés van, vagy kura után van az ember, akkor mint halottnak a csók, kb... akkor rendes FSH szuri kell, vagy mi az)

    2. ha a természetesen elérhető szint maximumán vagy, akkor a felesleg "nem megy a levesbe", tehát nem alakul dihidrotesztoszteronná.

    de már nem emlészem pontosan mi is volt ezekkel. lényeg, h az aromatáz gátlók sztem nem rosszak, főleg, ha valakinek van hajlama amúgy is, h bearomatizálódjon a tesztoja.... főleg azoknak van pechjük, akiknek van zsirfelesleg, mert asszem úgy sokkal könnyebben végbemegy a teszto átalakulása.

    de mondom, ehhez nem értek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák