Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz Woodslave #106937 üzenetére

    ez naon érdekes amúgy szerintem is. majd végignézem aztán fülelek picit jobban.
    -ketogén diéta megint egy olyan szint, ami nekem talán soha nem is fog kelleni, mert amúgy ahhoz, h elérjem az én kis 9-10% körüli célomat (már ezt is csak tippeltem), bőven elég a kemény edzés és egy enyhe CH megvonás..legalábbis nekem. de most ketogénkedni itt feleslegesen.... :)
    -az is érdekes, amit az amatorsulyemeles.hu-n nem rég olvastam, h a régi konvenció, miszerint az edzés előtt 1-2 órával kaja mennyire nem ok, mert mire oda kerülne a sor, már lefelémenetben van minden ami kéne egy jó kis erőedzéshez. inkább vlami gyors CH és fehérjeturmix edzés előtt. régen ettől tartottam, mert egyrészt ha edzés előtt ettem gyomrom felkavarodott, másérszt turmixot mindig edzés utánra tartogattam. és azt is rühelltem amikor hirtelen edzés közben leszek éhes/fáradt, mert a fehérje turmix adta energia egyszerűen csak "kifogyott a tankból"
    azóta rövidebbeket edzem amúgy. régen képes voltam 1.5-2 órákat letolni magas intenzitással.

    -az is tök igaz, hogyha napközben nincs CH, vagy csak nagyon lájti minden, iszonnyatosan tud pörögni az ember. semmi brain fog vagy fáradtság. csak éhes lesz az ember, és kétséges, h mennyi izom marad a nagy CH megvonás után :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák