Keresés

Aktív témák

  • $R64

    tag

    válasz dunkel #13706 üzenetére

    Ebből ki is derült hogy buta vagy mint a segg! 7.5 éve edzek, 5.5 éve tápkieggel. 62 kilóról indultam, 93 vagyok most (180 cm). Sciteces fehérje szépen hozott annó 5 éve, de nyilván azért mert 18 -19 évesen elég fos volt a napi protein bevitelen, általában mint legtöbb középsulis én is szendvicsen éltem. Magyarul a kezdeti szakaszban mind1 milyen márkát veszel és eszel, úgy is nőni fogsz! Apropó nővés, egy idő után ugy sem tudsz nőni te majom, én pl 2 éve stagnálok 90 körül +- 3 kiló. Ilynekor szoktak az emberek a kokszohoz nyúlni, aki hozzányúl az az ő dolga, aki nem az meg jól teszi, húzza addig amíg tudja!
    1.5 éve tolom az usá-s cuccokat, mivel olcsobban kapom mint a bolti ár, akkor mienk egyem a "szart"? 11k a sciteces wp; a VPX-es Syngex-et vagy a Gasparis Myofusiont, vagy sorolhatnám Dym., ISS, San - ezeknek a fehérjérét mind egységse árén 9ért kapom. Na akkor te maki melyiket ennéd? Ígyad csak akkor a scitec-est nem rossz az, de már vázoltam amiket én írtam jobb minőségüket... Most ezt vagy felfogja a kicsi agyad vagy sem. Mellesleg privátban nem egy ember keresett fel te gyufaszál.
    Kreatinra meg komoly testépítők mondták hogy szart sem ér, pláne a por. de ezt is mondhatom egy ilyen majomnak. pl ott a sciteces pump fx, trans fx, mint a kettő járt nálam, hát igen, semmit nem hozott kilóban nem is azt vártam, definiáltabb akartam lenni, ami sikerült is, mint később kiderült miért? mert tele van baszva a pump -fx sóval -egyik patikus ismerősöm bevizsgálta laborban - a só meg megköti a vizet, 1 g só talán 100 g vizet, de ez nem 100% de lényeg hogy sokat.
    Személyi edző meg neked biztos kellene hogy legalább az alap dolgokkal legyél tisztába te barom arcú!

Aktív témák