Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigee

    tag

    Sziasztok.

    Fejleményeket írnék Huawei ügyben, azoknak a topik lakóknak, akiket érdekel, illetve "közreműködtek" a javítási procedúrában. A többiek nyugodtan hagyják ki a tovább olvasást. :)

    Tehát, elküldtem a telefont a Huawei központba, és a mai napon kaptam egy árajánlatot. Ez bruttó 22863HUF-ról szól. Nem teljesen értem a leírást, mert "kódolva" van, de szerintem még akkut is cserélnek. Az ár tartalmaz 4572HUF munkadíjat.
    Az ajánlatot elfogadtam, köszönöm Balinovnak és Jazzosnak a tippet, és a linkeket. Illetve, aki még hozzászólt, köszi.

    És innen off...
    Mi is került volna a Diamond GSM-nél 39k-ba? Posta nélkül, 3-4 hetes átfutási idővel? Ha lámább lennék, akkor jól lehúztak volna...Értem, hogy kisker, meg kell élni valamiből, drága a belváros...bla-bla. Ez részükről enyhén szólva unkorrekt viselkedés. Természetesen nem kell elejteni a telefont, illetve biztosítást kell kötni rá. Megnéztem a számlát, 42990-volt a teló, nem indokolt a biztosítás...

    Most pedig örülök magamnak, az elfogadható szervízköltségnek, és annak, hogy "ismerek" néhány segítőkész embert a fórumon, akik megosztják tapasztalataikat.

    Köszi még egyszer, üdv.

    Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák