Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Doki,

    örülök,hogy meggyúgyultál. 9800se kérdésre válaszolva, 200w az lófing hozzá, 300W szerintem a minimum. Sajnos ismerve kompakék üzletpolitikáját,qrva kicsi az esélye,h. találsz hozzá nagyobb cpq tápot,én próbáltam a 300W-os acorpomat (te vetted meg anno,nem?) de nem volt gromek. Viszont lenne 1 ajánlatom:
    anyám EvoD310m gépében 230W-os cpq táp ücsörög, namost P4 nw 2.0,30GB HDD,1 CD-ROM,IntelExtremeGraphics VGA és 1db 128-as infi mellé bőven elég lenne a 200W-os tápocska is. Namost arra gondoltam,hogy odaadnád azt a 9800se-t az ''én'' 230W-os tápom+a 9600-omért cserébe,akkor mindketten jól járnánk. Jazzos féle titan vga szett+Dry© féle ventilassítót is odaadnám. Milyen az a 9800SE?

    No, sztem pénzmozgás nélküli biznisznek ideális...

    üdv
    Bali

    Azt elfelejtettem mondani,hogy júniusig Bitb*lt kiskergaris,doboza,cd,tvkábel,dvi adapter megvanhozzá,sőt még a gyári pöcsköszörü borda is.

    [Szerkesztve]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák