Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heavyrain

    őstag

    válasz Prof #1657 üzenetére

    Még kevés a lap ezért kevés a variáció.
    Pár nap múlva jön a patch, ami tönkre fog tenni pár meta decket. Persze, jönnek helyettük újak, de reméljük jobbak. A weather deckek mindig is nehéz esetek voltak, szerintem az egyetlen megoldás, az lenne, ha csak X körön keresztül hatnának.
    Egyébként meg rakj be egy dimeritium bomb-ot magadnak, sok buffolós meta deck ellen hasznos lehet. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Genji

    őstag

    válasz Prof #1657 üzenetére

    Nekem most volt egy baromi érdekes meccsem Reaverrel Fog monster ellen (Boss fight rank 13-ért).

    Nem megyek bele mi történt pontosan de a lényeg, hogy iszonyatosan FORDULATOS volt a meccs, lapról lapra változtak a szituációk. Rengeteg HIBA volt mind a két oldalon. TAKTIKUSAN, jó STRATÉGIÁVAL kikényszerítette, hogy ne tudjam használni a kombót (pedig azt hittem irányítom a meccset), de a harmadik menetben végül 1 ponttal nyertem.

    Na ilyeneket a HS nem tud (béta óta nyomom azt is napi szinten). Ott az első pár körben eldől a meccs és/vagy azon múlik, hogy a döntő pillanatban ki topdeck-el. 100x jobban skill alapú a játék már csak a keretek miatt (10 lappal kezdesz, nincs mana, minden körben mulligan, stb.).

    Azt baromi nehéz megcsinálni, hogy minden lap azonosan erős legyen. Ne felejtsük el, hogy béta még a játék, DE legalább változtatnak. Hallgatnak az emberekre és balanceolnak. Van egy olyan gyanúm, hogy sűrűn és sokat fognak balanceolni és fejleszteni is új tartalmat.

    A reward rendszer igazságosságáról meg ne is beszéljünk. HS leves, mérföldeket vert rá a Gwent.

    Végszó: A meta valóban egyhangúnak mondható, de egyik meccs sincs lefutva. Minden deck tud nyerni minden deck ellen és ez óriási dolog.

    a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

Új hozzászólás Aktív témák