Új hozzászólás Aktív témák

  • Ðávid

    aktív tag

    válasz BomiBoogie #256 üzenetére

    Szia!

    1. Őszintén szólva nem tudom mi reális ár egy ilyen kegért, mert ezen kívül sosem játszottam még ehhez hasonló kártyajátékokat. A betára is csak azért jelentkeztem, mert nagyon tetszett a The Witcher 3 és benne a gwent is. Ezután se valószínű, hogy másik ilyen jellegű játéknak nekiállok.

    2. Az elején én is nehezen tudtam eldönteni, hogy mi lenne a jobb: lassan gyűjtögetem az alapanyagot és apránként legyártom a kártyákat, vagy inkább bedarálok néhányat. Az utóbbi módszert választottam és a Northern Realms, a Scoia'tael és a Skellige paklikból bizony jó párat feláldoztam, mivel a Monsters pakli mellett voksoltam és azzal kezdtem el kizárólag játszani.

    3. Nekem már két alkalommal is volt a kegben vezérkártya (Ge'els, Harald the Cripple). Az egyikről tettem is fel képet. Többet meg legyártottam.

    4. Eleinte én is inkább veszítettem, de ahogy egyre többet játszottam kezdtem belejönni és jobb kártyáim is lettek már és akkor ez kezdett megváltozni. Most már a legtöbbször nyerek, de ennek ellenére így is ki szoktam fogni egy rosszabb szériát és többször is veszítek. Nagyon sokat számít, hogy milyen lapokat dob a rendszer a játszma kezdetén. Meg persze néha belefutok olyan Northern Realms paklival játszó emberekbe, hogy esélyem sincs ellenük, bármilyen jó lapokat is kapok a saját kártyáim közül. Amikor különféle kombókkal bőven 100 fölé tornássza a pontszámát, meg arannyá változtat többet is közülük, akkor legyél okos.

    5. David_Armstrong néven találsz meg a GOG-ban.

Új hozzászólás Aktív témák