Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baxo89

    tag

    válasz hegyipapa #79194 üzenetére

    Én írtam smallspin-nak hogy törölje a baráti listájából ezt a köcsög gyereket. ;)

  • PeL

    addikt

    válasz hegyipapa #79194 üzenetére

    Köszi, semmiség, elvből megcsináltam. ;)

    (#79215) NYPD
    Sajna ezek legtöbbje a skill látszat ellenére fixen csalnak is. Tény hogy alapból skillesebb playernek számítanak, viszont egész zárt közösségeik vannak ahol egymással osztogatják meg a tapasztalatokat, makrókat, glitcheket, hogy mindenre gyorsabban tudjanak reagálni mint egy átlagos player, ismerik a játék összes kihasználható hibáját, hogy előnyre tegyenek szert a többiekkel szemben.

    Ezeket hívják a GTA-ban tryhardoknak. Ők kb a GTA multi söpredékei, a tipikus legnagyobb szarházijai. Sok céljuk nincs a játékban, csak az hogy minél több embert felbosszantsanak, és minél nagyobb K/D-t építsenek fel maguknak (mi értelme van erre verni, ne kérdezd). A jellemzői megvannak neki is a videó alapján: Tipikusan toxic jelleme és nagy pofája van, látszik hogy folyamatosan beugat annak akit megöl, minden kill után felrobbantja vagy megöli magát, hogy minél inkább lecsökkentse a K/D aránybeli veszteségét, meg minél inkább ellehetetlenítse azt aki megpróbálja megölni. Külföldiekből belefutottam már pont elég hasonlóba, gondoltam hogy lesz magyar is közöttük, ő meg ahogy látom ráadásul kimondottan magyarokra vadászik :) Sajna a tényen nem változtat hogy kicsinyes szarházi mindegyik akivel eddig találkoztam, ezért nem is érdemes velük komolyan foglalkozni. Ok nélkül belekötnek, rászállnak bárkire, aztán miután tudatosítja az áldozatban hogy úgysem tud vele semmit kezdeni, elkezdi hergelni verbálisan is. Védekezni sem lehet nagyon ellenük (nem is érdemes, mert 99% hogy csak lefarmoltatnád magad vele), max ha rögtön passive-ba rakod magad, bár akkor is elkezd ugatni hogy pussy stb. stb. (volt aki még akkor is ott izzadt hogy megpróbáljon megölni valahogy :DDD)

    Belefutottam olyanokba is, na ők a tryhardok legrosszabb változatai, akiket ha sikerül valami ok folytán mégis megölni néhányszor, ezen annyira felidegesítik magukat hogy elkezdenek modmenüt is használni (mint írtam nagy részüknél be van ez is készítve ha emberükre akadnának) és akkor azzal kezd el szívatni. SzaboAndris-t (már más néven játszik) biztos ismeritek innen páran, vele szoktam pvp-zni régebben és rengeteg ilyenbe belefutottunk. Megállapítottuk, hogy az ilyen embereknek nagyrészt valószínűleg mentális problémái vannak, a velük folytatni próbált értelmesebb beszélgetés és miértek kérdezése is erre engedett következtetni.

    Lényeg: Igazából az a legjobb ha egy ilyen feltűnik a sessionben, hogy rögtön passzív mód és session váltás mielőtt elkezd modolni is és rád rakja a lángoló WC-t vagy nagy ufóvá változtat, és társai. Ha valahogy utánatok jön az újba is, 100% hogy rajta van valakinek a barátlistáján is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák