Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Źşë' #73409 üzenetére

    Helló
    Figyu igazad is van meg nem is, volt már ettől komolyabb dolog is itt. Úgy gondolom ez már erősen túl van tolva... az ilyen "aki kemény menjen boxolni" dumáktól meg egyenesen a falra mászok akkora szar.
    Ez egy JÁTÉK! Nyugi :)

    Amúgy meg VIP work megy Invite only vagy Friend sessionben is!

    Ilyet meg ha egy ici picit is olvasod néha a fórumot biztos nem jelentesz ki :
    "Plata te mit keresel egy olyan Crewban ami alapvetően békés jellegű?! az efféle megnyilvánulás / szemléletmóddal "

    Plata maga az AntiPVP, sőt ha akarna se tudna PVP-zni nem az a korosztály (Bocs Plata ;] de igaz nem? )

    Szóval pláne új tag is vagy, nekem is volt már hogy Publicban kamura (egy évben 2x van ilyen kb) öldösni megyek mert a fárasztó idegbeteg nap után épp az kapcsol ki hogy harcba szállok és volt már hogy lelőttem új PHHU tagot mert se ismerősöm nem volt se a 20 ember között nem szúrt hirtelen szemet a lista gyors átfutása után.
    Igaz én ilyenek után 3szor is bocsánatot kérek.
    (Sőt egyenesen vágyom arra hogy PHHU-sokkal közösen legyen egy nagy csapatos öldöklés mert néha az is kéne de hát itt lankadtf...sz mindenki :D)
    Néha össze jött egy két jó Adversary vagy Team Deathmatch jó is volt!
    Na jó hosszú lett ahhoz képest hogy írni se akartam :((( :DDD

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • maximilian4

    addikt

    válasz Źşë' #73409 üzenetére

    Inkább nem megyek bele a vitába... Itt egyetlen ember kíváló a szájkaratéban, célozgatásokban, sértegetésekben, az pedig TE vagy. Azt hittem sikerül továbblépned, mert nekem sikerült. Talán azon mondatom felett is elsiklottál, amiben szerepel a "részemről bocsánat"kérés kifejezés. De ez neked nem elég... Az ehhez hasonló megnyilvánulásokkal szerintem egyre jobban, leginkább saját magad alatt vágod a fát. Ez a félreértelmezett szituáció elég nagy törést okozhatott Benned és a "streamer" haverodban (mert ugye ezt fontos mindig kihangsúlyozni). Lehet inkább neked kéne elmenni sportolni, mert teli vagy látszólag indulattal és dühvel. Nyugi én megteszem majd minden nap. :)

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • maximilian4

    addikt

    válasz Źşë' #73409 üzenetére

    Egyébként ha a VIP work előtt csinálsz/csináltok egy üres sessiont, akkor legalább 10-15 percig nem csatlakozik senki, és azalatt nyugodtan meg lehet csinálni. Nagyobb eladások előtt én is ezt szoktam, volt hogy fél órát is teljesen egyedül voltam. Aztán nyilván hirtelen sok embert dobott be a játék. De aztán gyorsan vissza a feladatkezelőbe, gta.exe, folyamat felfüggesztése, várok 10 másodpercet, folyamat folytatása és újra nem zavar senki egy darabig. :)

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • Plata

    félisten

    válasz Źşë' #73409 üzenetére

    Na azért ez hülyeség már,a kis strímer haverod nem volt olyan nyugodt,public sessionban ment buzzardal és lődözött összevissza rakétával mint egy begerjedt vadkecske,gondolom fel akarta dobni a vidiót mert lapos volt amúgy is.
    Mondjuk én pont le sem tojtam volna érte a fejét,mert nem szoktam az ilyen hülyékkel foglalkozni.Valamelyik nap ugyanitt a reptéren PH-sokkal versenyeztünk mikor egy hydrás majom megtámadott minket,mondjuk engem nem sikerült kilőnie,de vele sem foglalkoztam.
    De nem csodálkozom ha valaki visszalő rá.Ő lövöldözött rakétával és erre kapott választ.
    Ezután még hülye tahó is volt,hát tudod ezért írtam amit írtam,mondjuk lehet azért játssza a tahót hogy többen nézzék,de az is lehet alapból ilyen.
    Ha Ph-snak kell segíteni akkor igenis segítek.
    A haverod stílusa után szívesen meg mutattam volna neki a facility arzenálját,főleg eladás közben.Így meg hogy strímel nem is nehéz kiszúrni mikor fájna neki legjobban egy kis bemutató.Ez jutott így utólag eszembe,de késő bánat,fent sem voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák