Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz #81556480 #49253 üzenetére

    Haver reakciója a videót megnézve: "összefosnám magam egy ilyen világban" :D

    A GTA sorozatot ezért (is) bírom.
    A váratlan dolgok miatt ami a játék felépítéséből adódóan (azaz egy vagy több nagyváros tele NPC-vel amik reagálnak a körülöttük történő eseményekre) megtörténhet.

    Anno ami nagyon megmaradt a 4-gyel játszva és nézelődve épp egy benzinkút közelében álltam meg.
    Erre a hátam mögül egy baromi nagy robbanás... valamelyik NPC benézte a parkolást és belehajtott a kútba, az meg felrobbant, majd a többi sorban álló autó is berobbant és olyan káosz lett pillanatok alatt azon a környéken, hogy én meg nem tudtam és nem is akartam onnan elmenni, mert majd összecsináltam magam a röhögéstől, hogy most ezt így hogy és miért és de béna stb-stb :D

    Ennél az 5. résznél meg akkor voltak ilyen WTF pillanatok, mikor találkoztam offline az állatokkal... vagyis azok találtak meg engem.. FPS nézetben az erdő szélén bóklászok FPS nézetben és felfedezek, erre levadászott egy puma :D az a hang amit kiadott... "az erdő alapzaja" mellett beüvölt a nagycica... majdnem szívrohamban meghaltam, mert egyik nyugis pillanatról a másikra rám veti magát valami állat és kicsinál... a másik meg mikor úszkálok nagy nyugodtan búvárkodom nézelődök és ismerkedek az új úszásmechanikával amit beleraktak a játékba erre egy cápa betámadt :D akkor is visítva röhögtem és küszködtem a szívrohammal mert szintén nem számítottam erre... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák