Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Triathlete #49145 üzenetére

    Én nekem a favorit rádió a GTA III-ba ezek: K-Jah, Rise FM, Game FM, MSX FM. Azon kívül a Head Radio, Lips 106 és a Flashback 95.6 is meghallgatom, nem rosszak. De a másik három az igazi én nekem való stílus.

    GTA VC-be meg ezek: Flash FM, Fever 105 és néha a Wildstyle & Emotion 98.3 pár zene miatt.

    GTA SA favoritok: Playback FM, Radio Los Santos, K-JAH West, K-DST, SF-UR, CSR 103.9. A Bounce FM & Radio X néhány száma még ami tetszik.

    GTA IV már érdekesebb. :DDD Ott a Electro-Choc, K109 The Studio, The Beat 102.7 az ami igazán tetszik csak.

    GTA V-ben meg csak ezek: Radio Los Santos, West Coast Classics, Non-Stop-Pop FM, WorldWide FM, Radio Mirror Park, FlyLo FM

    De pont ma teszem be a GTA V-be ezt a zenét hallgatni. :) Brutal Hard Minimal

    Amúgy a legjobban a GTA III és Vice City zenéi jöttek be igazán. Meg az SA még. A többit inkább csak elhallgatom de nem az igaziak.

    Smoke some weed nigga!

  • Źşë'

    addikt

    válasz Triathlete #49145 üzenetére

    sajna én is így érzek, az ez előtti részeknél mindnél úgymond (gta)korszakalkotó zenék kerültek be svsz, amiről mag a játék adott része jut az eszembe - vannak jó zenék, de igen elvétve, kapcsolgatom sokszor, de ilyen össze vissza stílus jellemzi a legtöbb tracket, kb mint a jazznél

    (#49143) wrongduke Non Stop Popnál állok meg sztem a legtöbbször, ott több a fülemnek való

    (#49144) cyberkind hát nem tudom, sztem a SA-ban a getto stílust remekül behozták a bizonyos rádiókba is... btw sztem a rock rádiók is jók voltak, a IV-részé meg az orosz vagy milyen nyelvű rádiók, meg a pop stílus is bejött - öltöztette a zenét, megadta a kellő feelinget

    (#49146) Wiz Khalifa nekem is a III és Vice rádiók tetszettek a legjobban - Vice Cityben azok a 80as évek "oldies but goldies" aranyozott slágerei dobták fel a hangulatot, nem kicsit!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák