Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Gyula84 #35084 üzenetére

    Külön megjelölve, hogy modded cash pickup? Nem igazán. :DDD Gyakorlatilag vagy megjelenik a statisztikában (pl.: picked up, job résznél), vagy nem.

    Játékon kívül esküszöm néha izgalmasabb az élet, mint benne a patchek után. Értem ez alatt azt, hogy hihetetlen mekkora f*szméregetések mennek a modder topikokban, tisztára, mint valami geek dumaszínház. A pozitív, hogy úgy tűnik végre nem csak átrakták a pointert, hanem érdemben is foglalkoztak a dologgal a rockstarnal - a takarítónő megtanult kódolni -, így az alábbi paraméterek már nem állíthatóak szabadon:

    IMPROMPTU_RACE_EXPENSES_MULTIPLIER
    WIN_DEATHMATCH_MODIFIER
    WIN_END_MODIFIER
    PARACHUTE_END_MULTIPLIER
    DM_END_MULTIPLIER
    LTS_END_MULTIPLIER
    EARNINGS_HEISTS_FINALE_MAXIMUM_TOTAL_CASH_TAKE
    EARNINGS_HEISTS_FINALE_MINIMUM_TOTAL_CASH_TAKE
    EARNINGS_HEISTS_FINALE_REPLAY_CASH_REWARD
    EARNINGS_HEISTS_FINALE_FIRST_PLAYER_CASH_REWARD
    HEIST_SERIES_A_FUNDING_CASH_REWARD
    KILLSTREAK_BONUS_ON_MISSION_MODIFIER
    KILLSTREAK_BONUS_ON_DEATHMATCH_MODIFIER
    CONTACT_MISSION_CASH_BASE_MULTIPLIER
    CONTACT_MISSION_CASH_DIFFICULTY_MULTIPLIER_HARD
    CONTACT_MISSION_CASH_DIFFICULTY_MULTIPLIER_NORMAL
    CONTACT_MISSION_CASH_DIFFICULTY_MULTIPLIER_EASY

    A rossz hír az,hogy ezeken kívül még van kb. 11.000 paraméter, amit lehet piszkálni és van aki azt állítja, hogy a nem "publikus"-ak még működnek, így azokkal gond nélkül lehet bármit csinálni továbbra is. Tehát csak idő kérdése, amíg felbukkan egy alternatív mód. Illetve mivel a "moddereknek" így nincsen bevételük és lehetőségük a pénz szerzésre valószínűleg megint rászabadulnak a public lobby-ra, hogy "szórakoztassák" a normálisan játszókat. Szóval fel kell készülni a szokásos Eclipse Toweres légcsavarra, karácsonyfára stb....

    Amúgy szóljatok, ha rajtam kívül senkit nem érdekelnek ezek a "nem hivatalos" hírek, mert akkor abbahagyom ezek beírását. :B

    Mike: csak 1x? Mázlista. Az arány szerintem olyan 1:10-hez lehet a rossz helyre spawnolásnál, ezt sem igazán nézték át kiadás előtt.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák