Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz ProgenXL #34218 üzenetére

    Én becseréltem a buccaneer custom-öt a Vapidra. A fémes festéssel baromi jól néz ki, de szinte mindenki azzal veszi, így tucatautó lesz. Az irányítása érdekes, igazi kis méregzsák, ugyanakkor pickuphoz képest elég jól szedi a pacskereit (bár nyilván nem egy T20), a hangja pedig igazi hörgős V8. Bár sokat nem mentem vele, de eddig nem tapasztalram azt, mint a buccaneernél, hogy kis túlzással kb. minden útpadkán megakad/felpattan/szikrázik/beakad. Az baromi idegesítő volt, ezért sem használtam azt. Negatívum az ára (450k vagy mennyi az átalakítás) és az, hogy csak ketten ülhetek benne. Várom a sabre turbo-t, de talán majd egyszer a Tornado is belefér.

    Hajak, ruhák szerintem szarok ( plusz a ruhák aranyárban vannak), bár én még mindig azon vagyok "kiborulva", hogy nincs teljesen kopasz frizura.

    Fegyverek: még mindig nincs uzi helyett más alternatíva az autós lövöldözéshez, pedig azt hittem az a compact az lesz. :(

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák