Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Lauda #23718 üzenetére

    Lauda és h1mpi köszönöm a válaszokat, de nem jött össze....
    Valami nagyon nem stimmel.... Eddig tényleg semmi baja nem volt, most meg szörnyű. Nem elég, hogy akad a játék másodperceket, még a terep sem akar már betöltődni. Most léptem be Franklinnel, a városban volt, felülnézetből közelített rá és először amit behozott, hogy fekete téglalapok a kék háttérben össze-vissza mászkálnak, majd megjelent a terep, majd az autók és akkor vitt le a térkép a csávóhoz. A környezetében semmi nem volt, a házak alig akarnak felállni....
    A betöltés 5 perc volt story módba, MSI azt mutatta, hogy az i5 2500 (!) 4 magja majdnem 100%-on teper, míg a RAM 2400 MB volt (lapozó fájl 5040 MB), eközben a kártya csak 20%-on ment és 600 MB-ot evett. Nem tudom mi ez, de nagyon nem tetszik.
    A laggra túlmelegedés sem adhat okot, hiszen a CPU-k 45 fokosak, a GPU meg 49 fokos.
    Vajon a túl sok lapozófájl miatt nem tölti be a mapot?

    Bár az okés, hogy visszaállíthatom, de ez a mpk-re való megakadás bosszant, hogy egyik napról a másikra előjött. :((( :O

    Igaz, hogy painttel csináltam, de full így nézett ki az elején:

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák