Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz szTotyy #92871 üzenetére

    Nem,régen simán játszhattam félnapot gond nélkül,most meg kivág publicban motorozás közben mert inaktív vagyok,na menj már.
    Publicba érve meg azonnal ki fagy a játék amint átrakom magam passzívba?
    Invite onlyban a kurumám helyére APC-t rak,ráadásul úgy ahogy rakta szerintem sosem tesz le autót.Az APC a tengerparton ált,pont a Yachtommal szemben,seggel a víznek a hátsó kereke majdnem bele ért a vízbe.Plusz kocsit sem tudtam lekérni másikat,mert Mechanic benyögte hogy az aktív verdám a közelemben van,közben meg sehol nem volt a kocsim.Sok év alatt a játék nagyon nagyon ritkán fagyott ki.Kivéve ha Doomsday heist-et akartam tolni egyedül. :D
    Akkor mindig. :DDD
    De a taxis DLC óta töbször előfordult már,most is ahogy át dobott a játék publicba anyi időm volt hogy spawnolás után megfordultam,mivel public azonnal passzív mód,annyit láttam még hogy hat játékos van bent aztán meghalt a játék,mikor újra indítom akkor meg ablakban fut és a grafikai beállítások elcseszve.
    Miután sikerült átállítani fullscreenre csináltam is egy képet még.

    Este még megpróbálok invite only sessionban taxizni,de ha újra szivat akkor tuti félre teszem egy időre.
    Grafikai beálításokat meg mostmár le tojom,úgyis megint elcseszi.
    RDR Online is folyton naponta hazavágta amíg meg nem untam hogy újra állítgassam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák