Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    Ma este próbáltam kipörgetni a kocsit,felmentem invite onlyba,pörgettem de mellé és mystery,ami egy fullos supply feltöltés volt a bunkerbe.
    Meg akartam nézni hogy áll a club termelése,de inviteben nem engedte.
    Át mentem publicba ami elég zűrös volt és sok furcsaág volt benne.
    Megnéztem klubot majd gondoltam elugrok megnézni hogy mennyi cucc van a gyárban mert gyökér LJT cseszegetett telefonon,de nem is volt tele a gyár.
    Próbáltam a szokott helyemre állni,ahov az van írva hogy tilos parkolni vagy mi a szösz,én direkt oda szoktam,de a játék most nem akarta endegni,folyton lecsúszott akocsim a helyről,egy csomót szarakodtam vele mire végül sikerült.
    Itt még nagyban próbálkoztam.
    Sessionban közben telt az idő az élet meg nagyban zajlott,láttam tengeralattjáró csatát és egyebet.Tengeralattjáró csatába kicsit bele feledkeztek és túl közel jöttek. :D

    Meg agyhalott hülyéket is láttam.


    Később próbáltam el kapni Fury-t,de nem volt egyszerű,végig kergettem a térképen,ki a városból a sivatagi városba onnan tovább paleto felé majd azon is túl az autópályán tovább,majdnem körbe értünk mire sikerült elkapni. :D
    Valami kommandós stopposai voltak. :DDD
    Tovább mentem vissza Los Santos felé,erre ott volt egy kék pötty az útszéli kocsmánál,Fury szerint Cayo npc akinél kulcs van,de nem mertem kiszálni mert gyűltek az idióták.Aztán jött is az ereszd el a hajamat,én tovább indultam chumash és los santos felé,de nem volt nyugi nekem jöttek NPC autók,majd elértem Chumash bunker melletti kis faluba,nem jut eszembe a neve,lehet chumash. :B
    Megint volt kék pöttyös NPC,oda fordultam erre tüzet nyitottak rám,de jött Fury és elcsapta őket,én meg elindultam vissza mert nem mertem a kocsit lenyúlni.Mivel jól kilyukasztották a kocsimat így hazavittem az árkádba.De az út is tele volt fura agresszív autókkal.
    Az árkádból gyalog jöttem ki,és fogtam egy taxit amivel el mentem a klubba.
    De a taxi is hüyle volt,elgázolt gyalogost meg NPC autókba is bele ment,de a szövege jó volt. :D

    Egyébként voltak magyarok is sessionban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák