Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz ProgenXL #65706 üzenetére

    Ezzel én is találkoztam már, egy igazi sz*rházi. Egy random magyar sessionben voltam valamelyik nap és ott volt ő is meg valami haverja is, aki kb beszólt mindenkinek, de kb annyi volt. Aztán egyszer csak hallom, hogy be vagyok célozva (opressorral), majd jönnek a rakéták, kimozogtam, megálltam, hogy akkor most mi van de mentek tovább megállás nélkül. Csak úgy rámküldtek 2 rakétát, mert arra jártak. Mivel nem szedtek le, ezért nem voltam benne biztos, hogy nem valami missionön vannak és npcnek néztek így nem foglakoztam vele. Aztán elkeztdék ketten irtogatni a többieket, meg megjelent egy modder, egy magyar meg örült neki, hogy dob rá pénzt. Na akkor léptem a sessionből.

    szerk.: velük egy sessionben volt ez is: kzoltan02 , ez meg néha "véletlenül" kinyírt pár másik magyart, majd amikor leszedett egy PH-st, akkor odamentem és szétkaptam, akkor gyorsan elhúzott onnan, de egy szót se szólt, pedig rákérdeztem, hogy ezt így most hogy. A másik társuk, akire nem emlékszem akkor csak simán beintett. (Aki a macskával röpködött).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák