Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Bluuzia-rádió
    Híreket mondunk:

    Tegnap este újabb MC eladásos és kollekció lemondós segítségeket kaptam.
    Elég jól jött a pénzecske, amit sikerült megfejelni egy Heist PS Fináléval.
    Lentorn, Puma_K .s Attila,Winter nagylelkűségének köszönhetően bezsebeltem 70%-ot, így a vagyonom 2 este alatt 4 millióra hízott.

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :DD

    Lassan megveszem a CEO irodát és az I/E garázst, amivel egyenes út vezet a csúcsra, amit remélem elérek "buktató" nélkül is.

    A mai délelőttöt megvettem egy kettes garázst valahol a CC üzem mellett. 28K volt azt hiszem.

    Ezután karakter változtatásba fogtam.
    Néztem a YT-n egy "trükköt", hogy el lehet kerülni a 100K kifizetést erre dologra.
    - csináltam egy kettes karaktert, ahová átmásoltam az egyes értékeit,
    - majd töröltem az egyest és amit adott annak visszamásoltam a kettes értékeit (kis cseles, mi?) :))
    - innen meg már egyenes az út az egyes karakter testreszabásához - természetesen kiköpött olyan lett, mint az eredeti volt/van (még bizakodom, hogy visszaadják).
    Remélem ez nem ütközik semmiféle R* agymenésbe, amivel kapok egy újabb banánt.

    Most jön a legjobb hír!
    Miután az új karakteremmel beléptem a játékba, láttam hogy nincs már meg az eddig megszerzett fegyvereimből egy sem, valamint már nem az enyém a 28K-s 2 beállásos garázs.
    Viszont a térképen jelezte, hogy van nekem egy ingatlanom, méghozzá az Alta Streeten egy Heist Apartman 10 férőhelyes garázzsal!
    Ingyen heist apartman? Igen, ingyen. Na ha emiatt nem kapok bant akkor semmiért.

    Ja és újra meg kell megint szereznem a Double-action revolvert + az 50 headshotot, ami újabb 250K-t jelent.
    Újabb, mert tegnap már megkaptam érte.

    Szóval remélem nem fogok látoni egy 25 éves képernyőt. :D

    Köszönöm a figyelmet. "Kérem kaccsojja ki!"

    Szerk.: Most pedig elindulok locsolkodni. Lehet hogy viszek kölnit is, mert leginkább a szájon át való locsolkodást fogom gyakorolni. Leginkább befelé szeretném csak. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák