Új hozzászólás Aktív témák

  • Thoomaster

    csendes tag

    Vettem egy Great White Shark card-ot, ami ugye 1.250.000 gta dollár ér, de most 150%ot adnak ajándékba. Az online loading screenbe irta a 150%-ot, és hogy 72 órán belül megkapom az összeget. Nos, az 1.250.000 dollárt megkaptam, de a többit nem, amit ajándékba kaptam volna. Az megadják azon a 72 órán belül, vagy nem, és kell írjak a Rockstarnak? Kérdem ezt olyan személyektől, akik már vásároltak shark card-ot.

    (#57289) ucli
    Igen, 2x is megölt orbital canon-nal. Elég érdekes a módszere, feljön megöl valakit vagy valakiket és leftel, midezt másodperceken belül. Tehát olyan gyorsan csinálja, hogy mi nem is érkezzük észrevenni azt, hogy bekerül a sessionbe, vagy ha igen akkor nagy nehezen. Ha tényleg más által joinol ránk, ami nem kizárt, én azt ajánlom, hogy ha valaki PH-s sessionbe akar játszani az minden más nem PH crew-ból lépjen ki, amíg meg nem oldódik a probléma. Másrészt engem is sokszor idegesit mikor nem PH-s magyarok vannak a PH-s sessionbe. Ezt a témát már vitattam/vitattuk, volt is egy jó párszor példa rá az elmúlt napokban arra, hogy problémák voltak, megtámadtak, megöltek stb. Sokszor meg mikor sok PH-s van, foglalják a CEO/MC helyet, ha annyira akarnak a sessionba lenni, akkor legyenek PH-sok, más ötletem nincs. Szigoritani kéne, mert már kezd komollyá válni az egész dolog, és ettől viszket a ... a tenyerem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák