Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Anulu79 #54737 üzenetére

    Kérd kölcsön valakitől egy körre.
    Ne járj úgy mint én. Tavaly ilyenkor már a crew-ba voltam de akkor még javába gyűjtögettem a top kocsikat a garázsomba és ugyan láttam ezeket a járműveket de nem tudtam hogy ideiglenes tartalom. Pedig szerettem volna őket megvenni. Aztán amikor eljutottam odáig hogy mehetne már sehol sem voltak... Várhattam mostanáig. A lényeg lehet hogy MA azt mondod lehetne másik járműbe is fektetni a pénzt de azok jövőhéten is elérhetőek lesznek jövő halloween meg eszméletlen messze van. Ha pl fél év múlva te is eléred hogy meglesz mindened amit szeretnél akkor is várhatsz még fél évet ha már csak a poén kedvéért is megvennéd. Márpedig megfogod mert ebbe a játékba semmi értelme a pénznek ha nem költöd..

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák