Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz HussarF #52610 üzenetére

    Én mikor megvettem a játékot, azt a heistek miatt tettem, warezban már kétszer kijátszottam előtte, de hallottam, hogy a hesitek baromi jó mókák, és tovább viszik a sztorit. Hogy miért vagyok még mindig itt? Egyrészt, a remek ph-s közösség miatt, akikkel még egy sima kokóeladás is élmény, másrészt, mert bevallom, rám is hat, hogy farmoljak, és a nehezen megszerzett játékpénzemet értelmetlen dolgokra költsem :D (most pl a yachtra izgultam rá nagyon, így dupla pénzes kocsieladással szerintem meg is lesz).

    Most, hogy csak egyetlen heist fizet valamit, így persze, hogy farmolás, de ha lenne mondjuk 15-20 heist, amik anyagilag is megérnék valamennyire, akkor mindjárt nem lenne grindolás íze a dolognak.
    Nem panaszkodom, mert tényleg jó dlc ez, a bunkeres üzleten kívül, jó kocsikat kaptunk, az egyéb katonai járműveknek van egy kis értelmük is, szemben az import-export járgányokkal (pl 80%-ban az opressort használom közlekedésre, a heliket is kiváltotta nálam).
    De ez még nem változtat azon, hogy a gta online sokkal-sokkal is jobb irányba fejlődhetett volna az évek folyamán.

Új hozzászólás Aktív témák