Új hozzászólás Aktív témák

  • Daw93

    senior tag

    válasz Geryson #47353 üzenetére

    A Dynasty8 executive weboldalon vannak a CEO irodák, amit személyre lehet szabni, meg lehet hozzá venni lakást, tehát be tudsz költözni mint egy sima ingatlanba, viszont heist szoba nincs benne. Vehetsz hozzá - tehát alapból nem jár - 60 férőhelyes garázst. Itt változóak az árak az irodáktól függően. Én a ceo garázst a megjelenése napján vettem, úgy kell elképzelni, hogy 3x 20 férőhelyre van osztva. Tehát 3 emeletes, emeletenként 20 férőhely. Az első emelet volt ilyen 900k-1millió körül, amásodik 800k, a harmadik 700k. Tehát összesen csak a 60 férőhelyért durván 2.5 millát fizettem. Nekem teljesen megérte, ez az új 60-as garázs az utóbbi időben az egyik legpozitívabb dolog volt a játékban, a dupláját is kifizettem volna érte simán. Én a külsőségekre nem nagyon adok, alap festéssel, alap padlóval, alap mindennel vettem, úgy is csak azért megyek be hogy kihozzam az autót, vagy eltegyem, meg jól is néz ki :D

    Kirjak: valódi pénzből tudsz venni játékbeli pénzt, és online tudod felhasználni. Vehetsz belőle rengeteg autót (tuningolhatsz), helikoptert, repülőket, katonai járműveket, motorokat, ruhákat, fegyvereket ingatlanokat, motoros klubot ami jó pénzforrás, ceo irodát ami az autólopósdival még jobb pénzforrás. Elég sok a lehetőség a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    GTA Online: Daweee93

Új hozzászólás Aktív témák