Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz kirjak #47350 üzenetére

    Figyelj ha felmész online és publikus sessionba mész akkor készülj fel rá hogy minden hülye idióta megfog téged ölni,a játékosok 90%-a agyilag zokni,vagy az okoz neki élvezetet hogy tönkre tegyék más játékát.Ezért ha public sessionba mész tedd magad passzívba.Más autóját nem tudod el lopni,max akkor ha úgy van neki beállítva hogy bárki bele ülhet.Az enyémbe asszem csak barát vagy crew tag tud bele ülni.De beállíthatod úgy is hogy senki.
    Ha normálisabb társasággal akarsz játszani akkor játssz PH-sokkal,PH sessionokban általában nyugi van és egymást sem bántjuk,inkább segítjük.
    Public sessionban nem csak autóból de helikopterből repülőből tankból is lelőhetnek.Vagy akár hajóról.
    Ha repülőre vagy helikopterbe ülsz sose menj mások yachtjához közel mert az automatikusan lelő.
    Legalább is az enyém mindent lelő ami a közelbe jön.Úgy van beállítva,kivéve barátokat és crew tagokat.
    Ha passzívba teszed magad nem lehet nálad fegyver,de téged sem tudnak megölni,esetleg megpróbálhatnak felrobbantatni,de azt kilehet cselezni.Viszont a zsaruk passzívban is csesztethetnek,volt már hogy passzívban ültem a kocsimban,figyeltem hogy sok barom hogy öli egymást,belém jött rendőr autó és körözést kaptam. :D
    Másik mókás dolog,be parkolni a yachtal a strandra és passzívban kilövetni vele a sok hülye gyökeret aki arra téved. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák