Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyipapa

    senior tag

    Új és nem túl régi játékosok !!! Légyszíves olvassátok el ! Pár tényt leírok hogyan játszunk, milyen szabályokkal.

    1, Beköszönünk nem csak azért mert illik. Esetleg nem a PH Crew az elsődleges Crew beállításod, vagy másik Crew-ba vagy benne, és betévedsz hozzánk tudjuk hogy magyar vagy. Mert különben idegből Kick-et kapsz mindenkitől.

    2, Mindig békésen játszunk, egymást nem öljük, buzeráljuk. Itt mindenki segít mindenkinek.
    főleg hogy mi régóta összeszokott csapat vagyunk :).

    3, MC-ben nem szoktunk alapanyag lopásba segíteni, nem azért mert ilyen genyák vagyunk.
    Vesszük az alapanyagot az összes gyárba. Ezzel nem húzzuk az időt, egyrészt mert olcsóbb most az alapanyag, és drágábban adod el termelést. Másrészt mindenkinek lopnánk és eladnánk 24 órában lehetne a gép előtt ülni. Inkább vesszük az alapanyagot, és csak eladunk, így ha segítesz másoknak, visszajön az alapanyag ára, mert ha segítesz azért is kapsz lóvét. Most főleg MC megy mindenki azt tolja. Ezért úgy szokjuk csinálni az eladásokat, hogy szépen sorba veszünk mindenkit.

    4, Esetleg más autóját vagy bármilyen járművét használod és megsemmisíted, legalább írd
    hogy ez oda lett vagy valami. Volt hogy kerestem bután hogy hol van autóm, mire rájöttem hogy telefonálnom kell mert oda lett úgy hogy nem tudtam róla.

    Lehet kiegészíteni a listát :) Részemről most ennyi mehettek jásszani :D :D

Új hozzászólás Aktív témák