Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Na volt már itt egy nagyobb több pontból álló leírásom az MC- tapasztalataimról amit kiegészítenék illetve beszállnék itt a vitába.

    (az előző összefogalaló HSZből lehetne másolni az összefoglalóba is sztem)

    Na szóval

    Offline termelődés :

    HA van offline termelődés az 99% hogy BUG.
    Velem egyszer fordult elő ez akkor 2 napig csinálta, hogy termelt offline, ez sajnos azóta se fordult elő és nem tudom a logikáját miért csinálja.

    Jaky, amikor nekem termelt offline akkor a termelés nem 1-el nőt és a supply nem 1-el csökkent hanem többet. Tehát amit mondtál hogy lefut a dolog a szerveren és az amúgy Online termelés az is igaz LEHET, de amit nekem is csinált az nem az volt tuti. De hogy miért csinálta az passzolom.

    Ez ugyan az mint aminek a logikájára szintén nem jövök rá hogy eladásnál mi alapján dönti el hogy 30K körül ad vagy 8K körül ad fizetést....
    Nem számit a crew sem nem tudom egyszerűen.

    Viszont Plata elmondhatnád hogy milyen gyárak vannak és hogy töltöt/adod el öket hogy mindig beragad és termel offline :D

    Mike :
    A kokó után még mindig a Meth a legjobb. Telibe 357K-t termel a METH igaz kb 3,5-4 teli supplyból telik meg még a kokó 2 teli supply-ból maxra megy ami 420K

    Ezután utolsó sorban talán a pénzhamisító éri meg, de azt nem tudom mennyit ad fullba és mennyure supply igényes.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák