Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Gerr'y #39134 üzenetére

    Ha már meg van a játék legálisan ráadásul Steam-en és van ismerősöd akinek jobb gépe van mint neked vagy manapság jónak számító gépe, akkor adott a lehetőség hogy átmenj hozzá, letöltsétek a játékot és megnézd hogyan néz ki a játék jobb grafikával és játszhatóbb FPS-el.

    Tudom a grafika nem minden, de ennél a játéknál igencsak szépre és részletesre sikeredett a kis világa így további pluszt ad a játék élményhez a látvány.

    800x600-ban undorító okádék grafikával és diavetítéssel nekem sem tetszene semmi, mert nem tudok vele mit kezdeni = játszhatatlan még ha a játék maga amúgy jó lenne.

    Én 2014 nyarán azért építettem -újból- a 0-ról egy asztali gépet (majd bővítgettem) és vettem hozzá egy tévét, hogy a GTA V-tel majd tudjak játszani ami 2015 április 14-én jelent meg.

    A recept egyszerű:
    - Intel i5 2xxx/3xxx/4xxx/6xxx szériás, fizikai 4 magos proci minimum 3.2Ghz-cen
    - 8GB, de manapság már inkább 16GB RAM mert annyival nem drágább már, de ésszerű keretek között jó a minél több RAM
    - AMD 7850/R9 270X/R7 370, Nvidia GTX660 Ti/GTX750 Ti/GTX950 VGA-k és ezektől felfelé bármelyik jó csak minimum 2GB VRAM legyen a kártyán
    - SSD a Windows-nak, HDD a játékoknak

    ha ezt a pár dolgot figyelembe veszed akkor olcsón megúszható komolyabb költségek nélkül egy játékra is alkalmas gép.
    Az adatlapodat elnézve alaplapot, procit, memóriát és VGA kártyát kell csak cserélned, szóval annyival beljebb vagy. A házad jól szellőző, a tápod is jónak tűnik, de ha korosabb azaz idősebb mint 5 éves akkor érdemes cserélni.

    Aztán ha megjön az ingerenciád a jobb FPS-ekre és szebb grafikára akkor az első hardver frissítés után váltogathatod a VGA-t felfelé, mert a tiédtől újabb-modernebb Intel 4magos proci 3.2Ghz-cen elég sok VGA-val jó páros.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák