Új hozzászólás Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    válasz drachoHUN #38997 üzenetére

    tegnap pár autót teszteltem, és nálam pl a zentorno vált be a legjobban meg a páncélos kuruma :DDD
    t20-al esélytelen voltam a pályán maradni, ellenben a zentorno-val ez nem volt probléma. sport kocsik közül csak a carbonizzare és a páncélos kuruma volt meg, és az utóbbival tudtam csak megcsinálni az új pályákat, mert a grotti mindig kifarolt, és a csőben is esélytelen volt vele menni. sokan elegy rh8-al mentek a sport class-ban, én meg nagy nehezen megszabadultam ettől kifullozás után... de az armored kuruma visz mindent az első kanyarig, mert sokkal nehezebb kilökni rajtnál a súlya miatt. ugye az összes barom csak arra megy, hogy kilökje a másikat. enyhén bosszantó amikor első helyről kilökik az embert egy kanyarban, mert a mögöttem lévő csak arra ment, hogy nekem jöjjön a kanyar bevétele helyett, és persze én jöttem ki belőle rosszul.
    viszont ha sikerül áthámozni magad a barmokon, akkor csak arra kell figyelni, hogy ne térj le a pályáról, és jó eséllyel első leszel kocsitól függetlenül. vagyis este ennyit szűrtem le 10 kör alatt, mert többet kockáztat az üldöző, és úgy is elbénázza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák