Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Puma K #32833 üzenetére

    Nem akarok belemenni a piros-zöld flamebe, mert egyrészt engem nem érint, nem vagyok hívő, az aktuális jobb vétel hozta úgy, hogy Ati mellett kötöttem ki, másrészt offtopik, de szerintem kicsit hanyagolni kéne ezt a részrehajlást mindenkinek. Te is folyamatosan fújsz az AMD/ATI kártyákra, minden kérdésnél, ahol felmerül a márka egyből jössz egy frappáns válasszal, holott ha körbenézel a neten, akkor találni bőven elégedetlen nvidia tulajt is GTAV kapcsán. Az oké, hogy te vagy bárki más a zöldeket pártolja, ezzel nincs is semmi gond, de nem kéne átesni a ló túloldalára.

    Nagyon off: Azt is bírtam, amikor valaki benyögte, hogy el kell adni az AMD kártyát és vegyen helyette nvidiát, mert jobb vétel. Aha, csak mondjuk akkor monitort sem árt cserélni, de szőrén nem lehet GSync-es típust kapni... :U

    Windows 10-et viszont adom, ez egy isten átka oprendszer: a driver pakolászás még a kisebbik gond. Cégnél most sikerült úgy automatán frissítenie magát az egyik W10 gépnek, hogy gyakorlatilag eltűnt az áruház, nem indultak az appok és az office alkalmazások sem. És nem volt választható a frissítés. MS support szerint egy hibás leállítás miatt lehet, hogy sérültek a helyi fileok. (a világért sem ők b*szták el...) Ehhez képest az, hogy néha valamit tököl a driverrel már igazán apróságnak tűnik. :(

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák