Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Puma K #30369 üzenetére

    Engem nem zavar ha másoknak különbözik a véleményük az enyémtől. A törés-fizika (hiánya) miatt nálam nem tudja az 5 letaszítani a 4-et az első helyről. EFLC-t most raktam vissza. Mindjárt ki is próbálom, hogy legyen friss összehasonlítási élményem.
    De ettől még nagyon jól elvagyok vele single-ben.
    Most épp azzal szórakozok, hogy motorral megyek cabriok után és stun gun-al lövöm a sofőrt. :DDD ahogy vonaglanak a volán mögött! :DDD

    És most, hogy volt időm szórakozni kicsit jobban a grafikai beállításokkal vettem észre, hogy bekövetkezett nálam is az amire soha nem gondoltam volna! 60fps függő lettem!!!
    :Y :W
    Gondoltam kicsit feljebb rakom a minőséget és ráengedek egy kis DSR-t is. Aztán ahogy felülről megközelíti az fps-ek száma a 45-öt rettentően elkezdi zavarni a szemem és a járműveket is sokkal szerencsétlenebbül tudom irányítani nagy forgalomban. Úgyhogy DSR kikapcs, very high-ok zöme vissza high-ra, AO, tesselation - normalra és maradjanak csak 60-on az fps-ek lehetőleg mindig.
    Pedig 4-nél még vígan elvoltam 35fps-ekkel.
    Előre félek mi lesz a következő nálam.....egyszer csak elkap a minimum 144fps, gsync mánia :O

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák