Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mad1 #6367 üzenetére

    szerintem nem az FPS-en van a hangsúly..pl engem sem érdekel hány FPS-em van MÍG nem akad..szóval szvsz a Boxon is azért szidják annyira a kevés FPS_t mert sok játéknál az már nem ad folyamatos képet és ha nem is akad lassulások érezhetőek..

    És szerintem jogos a sírás rívás..végülis a konzol egyetlen előnye hogy nem kell fejleszteni..berakom a lmeezt és megy a játék..de már Boxon is és PS3-on is vannak olyan játékok amik akadnak...még a Boxot meg is értem de a Ps3ba már van kraft...ráadásul ha ennyi idő alatt kiaknázátk a lehetőségeit akkor az cumi...mondju programhibának is felfogható..már hogy nncs rendesen megcsinálva de ha elszapaorodnak az "akadós" jáékok akkor az tényleg szívás lesz..

    Heihachi: és azt nemtudod esetleg hogy valamilyen trükkel nem-e lehet több verdát parkolni 2nél? én motort szeretnék de 2 nél több abból sem lehet:(

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák