Új hozzászólás Aktív témák

  • Mariann294

    őstag

    válasz PunkZoli #19937 üzenetére

    Proci nagyszerű választás és ne félj 2 Giga Ram-al tökéletesen elvan a játék. :K (tapasztalat)

    a multiról tudtok mondani pár dolgot? jövő héten lehet lesz vasam ami viszi majd, és belevetném magam

    Mire vagy kiváncsi?Itt van egy kis ízelítő.Gyakran össze szoktunk jönni mi ph-sok,és jókat szoktunk ökörködni főleg free módban. :)

    az érdekel, hogy mi értelme van ezeknek a szinteknek? ill. a live os cucc tárolja a szintet? ha másgépen újrakezdem, akkor folytatom azon a szinten?

    Röviden annyi hogyha szintet lépsz új ruhák válnak elérhetővé a karakterednek.Ha pedig eléred a maxot (10-es szint) megkapsz egy archieventet is.Igen a live-os profilod tárolja ezeket és másik gépen is tudod folytatni.Olvasd el az első hsz-t mert pár dolgot ki kell másolnod onnan ahol a játék tárolja ezeket.

    live-nál lehet váltani régiót? mert nekem amcsin van, de nem töltöttem ki semmit, semmi fake cuccot nem írtam be anno, és ment a multi csak kevés volt a frame, így játszhatatlan.

    Ezt nem nagyon értem.Ha amcsin van akkor hagyd úgy nehogy beird Magyarországot bárhova is!!!

    a peccsek javítottak a multin valamit?
    Mit kellett volna ott javitani? :F Annyi változás van hogy ha te vagy a host akkor bárkit kirughatsz szavazás nélkül.

    És végül ha online leszel szólj én felveszlek. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák