Aktív témák

  • gro0ms

    aktív tag

    Akkor kezdenék valami olyasmivel, ami mindenkit érdekel.
    Tegnap, éppen fűnyírás közben pillantottam meg, Őt, aki el vagy hazafelé igyekezett, ezt nem láttam, mert azt sem, hogy hol lakik. Fehér ruhában volt (általában mert volt rajta piros is, de felül) és fekete volt az Ő haja (remélem még most is az, mert ez tegnap volt, és nem hiszem hogy átfestette volna. Egy alacsony kerítés mellett ment, és így félig nem látszott, de a felső fele nagyon szép volt. Sietett. Megbotlott és elesett szegény, mindezt roppant aranyosan és természetesen. Én közben szorgosan rövidítettem a pázsitot. A lány, amilyen gyorsan elesett, olyan lassan felállt, és ment tovább egészen addig, amíg el nem tűnt két ház között.

    Itt szeretném üzenni neki (mert ezt biztos olvassa) hogy elszakadt egy karkötője és leesett a földre. Ezüst. Kerestem már minden felé, de nem találtam sehol, felzargattam a fél utcát (pedig nagy körút ám). Szép volt (a lány, aki csak derékig látszik) A karkőtő olasz és fémesen csillog... inkább ezüstösen. Kérem, aki ismeri a szóban forgó személyt, írjon nekem ide, hogy visszaadhassam neki a karkötőjét.

    Csillának hívják, vagy csak nagyon szerette ezt a nevet, mert bele volt gravírozva a karkötőbe (még mindig bele van), de ez már nem látszik nagyon, mert elkopott picit. :U

    iMacem van. Na akkor most mi lesz?

Aktív témák