Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Sonja #3901 üzenetére

    Elővettem én is a GD-t. Nekiálltam fejleszteni egy karaktert ehhez a build-hez (bár semmi item nincs meg hozzá :DDD ).

    Soldier-t választottam kezdőnek és ezen leveling mini guide alapján kezdtem el szintezni [link] Crucible-ben.
    Kezdésnek reelc [hozzászólása]-ból indulva elindultam összeszedni Olman's Axe-ot, de csak a pisztolyt sikerült megtalálni (sehol nem volt a hulla ahol a térkép jelezte), így ami esett közben fegyver azt kezdtem el használni és úgy ugrottam át crucible-be.

    Ezzel indítottam a harci képességeket
    Soldier - Forcewave (1 pt)+Internal Trauma (maxed), Field Command, Warcry, Blade Arc+a hozzá kapcsolódó Laceration

    Nightblade-et kiválasztottam mikor elértem a követelményét, 1 pontot tettem a Veil of Shadow-ra, ami közelharcban némi negatív hatást tesz az ellenre, de szvsz. a fejlődéshez nem sokat tesz hozzá, így talán nyugodtan hagyható későbbre is a Nightblade kiválasztása.

    Cruciblével elmentem lvl51-ig, majd onnan a feloldott Ultimate-en elkezdtem küldizni, jelenleg Fort Ikon-ban járok

    Ami esett cucc azokat cserélgettem a karin (csak lvl80+ cuccok vannak elrakva), illetve folyamatosan nézegettem az árust Cruciblében és ha volt jó fegyó, akkor azt beújítottam (másik karival vettem pár cuccot árustól és bedobtam közösbe, amit új karival eladva lett kezdő tőke a vásárláshoz)

    Jelenleg 78-as a kari [link] és ForceWave + BladeArc kombóval nyomom. 4-5-6-8 szinttel magasabb monszták ellen (aktiválandó passzívok gombja második sorba vannak rendezve amit a linken nem lehet látni: Field Command, Oleron's Rage, Veil of Shadow)

    Devotion-ből a közelharchoz kapcsolódókat kezdtem el használni. Kezdésnél Owl, Hammer, Sailor's Guide lett aktiválva, majd ami resistet, plusz fizikai ill. trauma sebzést ad és utána plusz támadó/védekező statot/extra skillt adott, helath regent növelt

    Ahogy jöttek a szintek úgy maxoltam a Forcewave és Bladearc sebzését a passzív skillekkel, de majd látod, hogyan bírja az aktuális cuccban a kari és ennek megfelelően rakod a pontokat. Jó sokat raktam Physique-re, hogy legyen bőven HP, utána pedig Cunning és pár pont Spiritre, mert egy idő után jó, ha van megfelelő mennyiségű energia is

    Minden pont ki van osztva (Attributes, Skill, Devotion nincs unlockolva még mind az 55, de lehet az a 2 van hátra amit mutat) ezt nem jól mutatja GD link

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák