Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #2480 üzenetére

    Többször meghackelték, így elsősorban emiatt új felületre költöztek. Biztonságosabb.

    A keresőjébe írd be a build nevét, fel fogja dobni, ha nem távolította el a szerzője.
    Semmilyen korábbi grimdawn.com-os link nem működik. Újra kell keresni őket.
    Az Összefoglalóban frissítettem nemrég, még a Game Guidet nem hozták vissza.

  • Nandi88

    junior tag

    válasz Hokunda #2480 üzenetére

    Inkább előre.. Hackelés volt, build lopás, bunkó újonc builderek jelentek meg, sorolhatnám. Mindenki elkezdett gőzerővel lementeni mindent.

    (#2481) reelc Nem csak emiatt amugy is váltani akartak, sokan már akkor írták nem legjobb.

    Jobb:
    Gyorsabban tölt be.
    Ha írsz vmit véletlenül kinyomd, ott marad, elmenti folytathatod, ott ahol abba maradt.
    A topicok neveit most már te írod át, nem kell külön moderátort megkérni.
    Könyebb a kezelő felület.
    Könyebben lehet használni a különböző kódokat, trükköket.

    Persze ezeket csak azt tudja, mint én, aki napi rendszereséggel írkálok meg indítok topicot.

    Igen régi linkek meghaltak azokat a topicokat, amik régiek én töröltettem pl. Szóval rá kell keresned. Azt meg ne felejtsd el Hokunda, hogy már 1.1.3.0 ba vagyunk és jön 1.1.4.0 lehet a builded 1.1.2.5 től régebbi volt, szóval azért nézd meg van e belőle újabb verzió.

    Nekem csak 1 napba került, míg mindegyik buildemet 1 kivételével upoltam 1.1.3.0 ba, de egyszer kellett megcsinálni többi könyebb lesz.

    A szerencse az, hogy most már havi szinten jönnek ezek, így kevésébé lesznek nerfek, updatek változtatások.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák