Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Rizseslescó #1379 üzenetére

    Lehet cserélni, de primitív módon. Ide beírod mi kell, vagy a Grimdawnosok oldalán a trade topikból megnézed van-e olyan ami kell, és majd Steamen felveszed az illetőt és cseréltek.

    Endgame build: lvl85 az alapjátékkal, lvl100 a kieggel ami a build leírásokban van.
    Persze kieshet bármi. :) Nincs smart loot, bármi eshet legfeljebb jó lesz következő karinak. :) Ezért írtam hogy van frakciós árus, Monster Infrequentek szóval bizonyos cuccokat lehet célirányosan szerezni.

    A szet kék és lila. De kékből van sima és Empowered változat is (erősebb és magasabb lvl szint kell hozzá).
    A sárga cucc kb. addig jó amíg nem esik zöld. :)
    Colours.

    Általánosságban az a lényeg, hogy a cuccaid támogassák a skilljeid, a sebzés fajtáid, legyenek rendben a resistanceok és a Devotion pontok. Ahogy fentebb írtam úgyis lehetsz hatékony hogy nem pont úgy néznek ki a karid cuccai ahogy xy build alapján kellene. Bizonyos fokú szabadság és kreativitás megengedett. :)
    Pl.: ezt a Cabalistot akartam összerakni régebben.
    Ez sikerült belőle. Ez épp cucc csere után volt, nem augmentáltam akkor újra mindent. LVL100, Ultimate, sokáig ezzel farmolgattam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák