Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #433 üzenetére

    Én megértem, hogy nehezebb és kínlódósabb a Grim Dawn, a semmi, vagy mondjuk a Diablo 3 után. Én is a Diabloról váltottam.
    Igen, néha baromi kínlódás, de mégis sűrűbben esik használható dolog (akár később, másik karinak), mint a Diablo 3-ban. :) Ott pár délután után full gearban rohangálsz, és már csak a minőségén javítasz (meg jön az XP, meg farm végig), új dolog nem fog esni. Itt meg az endgame gearem sincs meg sok játék után, és mégis boldogulok a build leírások alapján. Sokkal lassabban, mint a videókban, többet is halok, de haladok.

    De valahol ez (is) adja meg ennek a játéknap a szépségét: a rengeteg gyűjthető dolog.
    Ezért is van pl. trade funkció a játékban, nem kell mindent, és egyedül neked összeszedned.
    A relic alapanyagáért, áráért + valami craftolási díjért megkímélnek a véletlentől, van topikja a játék oldalán.
    Mondjuk a Mistbornért amiről szó volt fentebb, még a nyersanyagot se kérném el, van sok belőlük, ez eléggé alap relic, nem tétel.

    Jól emlékszel, a Steps of Torment - Broken Hillsben.
    Igen, kitesznek a fejlesztők magukért. A GD fő emberének a Titan Quest volt a korábbi nagy dobása. Ezt is szerettem, jó játék volt.
    Az a MOD jó lesz, itt ugye nincs smart loot, sok érdekes dolog eshet. Meg ugye a Monster Infrequentek, amik elég sok craftoláshoz kellenek.

    Köszi. A Hiddent Veteranon biztosan, Eliten szerintem még nem. Cabalisttal nyomtam le akkor. Lehet ránézek majd a Purifieremmel is. Az a leírás jó, így el lehetett boldogulni vele. Amúgy ezt is ingyenes patch csapta régebben a játékhoz.
    Az első karim Blademaster volt, lvl75-ön áll. Utána Cabbalist 100, majd Purifier 100. Előttük voltak kisebb próbálkozások lvl20-25-ös karik, jelenleg raktárkarik.

    Zene: ne is törődj vele, a Diabloban hozzászoktam, hogy sokszor más zenét, vagy kabarét hallgatok. :)
    Persze a GD-t jó ideig hanggal nyomtam, aztán váltottam. Egy idő után lehetnek a világ legjobb hangjai is akár, egy farmolós játéknál unalmas lesz akkor is. :) Amúgy nekem tetszik a GD zenéje, és a hangok is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák