Új hozzászólás Aktív témák

  • #75791360

    törölt tag

    Összejött nekem is az első 100-as szintű karim, egy warlord, egykezes+pajzs, eye of reckoning-build. Elég tankosra vettem eleinte, nem is haltam még vele egyszer sem (bár igaz, hogy még csak most érek Fort Ikon-hoz, persze beiktattam a Steps of Tormentet útközben), viszont így ultimate-en ha nem is drasztikus módon, de kezdtem kicsit kevésnek érezni a sebzést, úgyhogy átvariáltam egy kicsit, leginkább a devotion-öket. Valahogy így néz ki ki grimtools-ban:

    https://www.grimtools.com/calc/O2GX7KnV

    A variálás után továbbra sem nagyon karcolják a hp-m, viszont valamivel haladósabb. Mondjuk a sebzés még azért is lehet relatíve gyengébb, mert három item is még lvl 50-60 körülről van, nem találtam jobbakat (ezért sem vadásztam össze a gear-t a linkhez, nincs semmi extra), illetve nem nagyon akarok kompromisszumokat kötni resistek tekintetében (mind maxon van). Nem mintha smart loot-ra akarnám cserélni a jelenlegi rendszert, szó sincs róla, jó ez így, csak megfigyeltem, hogy most már rengeteg legendary potyog, de ezeknek érzetre kb. 80%-a poison/acid meg vitality buildekhez volna jó, mintha a játék a sötét oldalra akarna terelni:). Azért remélem a kiegek területére érve majd elkezdenek esni a karimnak való cuccok is.

Új hozzászólás Aktív témák