Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap befejeztem eliten is az alapjátékot, még az AoM van hátra, aztán jöhet az ultimate. A Steps of Torment kivételével most mindent megcsináltam, sikerült a normálon otthagyott rusnya nagy bogarat is lecsapni. Felhúzott resistekkel nem volt ellenfél, gyakorlatilag facetankoltam ezt is (meg szinte mindent). A Bastion of Chaos végi bosst is megpróbáltam, de két pofon után inkább futkároztam körbe-körbe. El nem tudom képzelni ezt melee karakterrel hogy lehet megoldani :(

    Szintekkel viszont kicsit elcsúsztam, most 82es a karakter, Act4 végén és AoM elején már találkoztam olyan ellenfelekkel, akik nem adtak XP-t. Pedig az első alkalom óta nem voltam a Crucible környékén, úgy látszik a játék nem számol azzal, hogy valaki minden térképet körbejár :U

    Pár kérdés viszont felmerült bennem:
    - A cuccok szétszedésének van értelme? Tegnap szétszedtem párat, de csak dinamitpazarlás volt. Semmi értelmes nem esett belőle... Vagy legalábbis egy lila cipőből egy Blood of Chton nekem nem üzlet.
    - Recept farmolásnak van valami trükkje? Perpill egy van ami érdekelne (Ugdenbog Elather), jó lenne, ha ki tudnám szedni mielőtt ultira megyek. Idáig abban a hitben voltam, hogy biztos valamelyik repus árusnál lesz, de tegnap rákerestem és ez bizony drop... *
    - Szinte receptes kérdés: meg tudom nézni valahol, hogy egy itemhez összesen mennyi nyersanyag kell? Vagy marad az írogatás és a matek? Reliceknél vagyok bajban, mert az erősebbekhez kellenek kisebb relicek is, ahhoz még kisebbek és a végén már azt se tudom honnan indultam... :(
    - Eliten kell félnem a Nemesis bossoktól? :D Beasteknél már lezuhant odáig a repum, nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék vele találkozni. Vagy ők is hozzám szinteződnek?

    * Ha nagyon macerás, akkor lehet elfogadom majd a felajánlott segítséget a craftoláshoz, de egyelőre saját erőből szeretném megoldani a dolgot. Meg szerintem ha az AoM-ot is befejezem eliten akkor kicsit pihentetni fogom a játékot, már kicsit kezd azért sok lenni belőle. Aztán egy-egy ilyen pihenő után nem biztos visszatérek egy játékhoz (az ACO fáraós kiegje lassan egy éve pihen így) és akkor meg minek :U

Új hozzászólás Aktív témák