Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #1817 üzenetére

    Cairan Docksig jutottam a lvl100-as Purifieremmel.
    Egy komoly ellenfelem volt, 3x lenyomott (nem tudom hogy hívják elektromos gömbök voltak a szobájában).

    A csaj mellett tettem le a voksomat én is.

    Amit írtál az a sokat emlegetett Merit.
    Mivel old fel kisebb szinteken lévő questekért járó skillpontokat is + ha van Lokarr szeted... na én biztosan fogok menni Ultimatere lvl1-es karival. :) Vagy Elitere,

    A félelmed jogos, mert az AoM 2 Actból állt, de a helyzet a következő: most egy Actot kaptunk, ami szép nagy, de akkor is egy. Ha ahhoz viszonyít az ember, akkor valóban kevésnek tűnik. Ezen a képen össze lehet vetni.
    Úgy kell nézni az FG számait, hogy 1db Act,
    Persze ami nincs a képen, pl. a szetkonverzió lehetősége, és az ára is mérsékeltebb, mint az AoM kiegé.
    De amire még nagy hangsúly fektettek még a készítők, az a Shattered Realms, szerintük felér legalább 1 Acttal is. Ott a végtelen jele, de majd kiderül, milyen a Shattered Realms koncepciója, felépítése.
    Meg persze mutatort kaptak a Skeleton Keyes területek a Crucibléhez hasonlóan.

    Mondjuk az AoMmel is lehetett haladni amikor bejött, ha volt egy normális lvl85-ös karid. Most azért haladsz mert van egy jóféle lvl100-asod.
    Más élmény lesz ez a kieg is majd egy következő, lvl15 körüli karival. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák