Keresés

Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz Thulcandra #30 üzenetére

    hát igen annyira nem lesz füstös így, viszont én meg nem szeretem ha kiszárad a hús.

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz Thulcandra #30 üzenetére

    Hááj

    favorít grill receptjeim közül egy gyöngyszem :

    Boston Burger ....Sok személyre

    1 kg darált marhahús , 3 zsemle , 2 tojássárga ,1 kisfej vörőshagyma , 5 nagyfej gomba de ha többféle van az még jobb , vékonyravágott bacon szalonna vagy angolszalonna , ha van akkor cedar sajt ha nincs akkor sima ;) , 1 kg újcsipsz , 8-10 magos zsemle /pufi stb , só,édesnemes pirospaprika,bors ,bazsalikom !, némi oregano,oliva olaj, alufólia + grillhely grillrácsal.

    A marhahúst összedolgozzátok a beáztatott zsemlével és a tojássárgával és izlés szerint befüszerezintek sóval borsal ,pirospaprikával,bazsalikomal és oreganoval addig félreteszitek ameddig a hagymát olivaolajon üvegesre pároljátok utána rádobjátok az apróra vágott gomba kockákat és megsózzátok ,hogy a gomba levet eresszen.
    Amikor megvan akkor összedolgozzátok a hússal és burgerhús formákat csinálok belőle és az előmelegített grillrácsra teszitek (óvatosan mert szétesik) , faszénen kb 30-40 perc kell neki állandó forgatás mellett ! közben a csipszet megmossátok és felnegyedelitek akinek nagy a grillcucca az vékonyan olivával megkenve sütheti rácson is vagy alufóliába tekerve a szénre helyezve is kitünő . amikor a hús már majdnem jó akkor ráteszitek a bacont és rajta sütitek meg , a végén a zsemle vagy pufikat amit értelemszerüen félbevágtatok a rácson kicsit megforgatjátok épp , hogy színt kapjon akkor a sajtot ráteszitek a húsra és késsz ! Aki szereti valami öntetet is barkácsolhat hozzá saját szájíze szerint !

    Bon Appetite

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Aktív témák