Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz wwenigma #211 üzenetére

    Ha nem lennél vak és tudnál értően olvasni, akkor vagy százszor leírtam már, hogy -a szavaiddal élve- mák kell az MTK gps-hez! De ezt soha senki sem vitatta!

    Azt vitatom most is, és azelőtt is, hogy valamilyen téveszme folytán bemagyaráztad magadnak, hogy ha törik-ha szakad, akkor is az egész MTK platform gps kezelésével van a baj! De ez teljes téveszme, amit lassan kezelni kellene! Igen, rengeteg szar gps van MTK téren is, de nehogy azt hidd, hogy a qualcomm hibátlan, mert ott is akadnak bajok csak nem olyan százalékban mint az MTK-nál.

    Az a baj, hogy egy egész fórumot teleszórsz a demagóg butaságaiddal, hogy MINDEGYIK, meg HASZNÁLHATATLAN, stb. De csupán annyiról van szó, hogy -miután a gps ez egyik legérzékenyebb része egy telefonnak- óriási minőségi szórás van, és ezért vannak a hibák.

    Zárjuk le a vitát!

    - Te azt mondod, hogy az egész MTK rossz!......de nem ismered el ha látsz egy jó logot. (csak a véletlennek, vagy a nagy számok törvényének tudod be)
    - Én elismerem, hogy vannak rossz gps-es MTK készülékek, de állítom, hogy vannak parádésan jó gps vevős vasak is (tudok is példákat mutatni) viszont baromságnak tartom azt az állítást mely szerint eredendően sz@r az MTK gps kezelése.

    Innentől ebben a témában tényleg nem fogok vitába szállni veled! Hirdesd az igét, tarts Istentiszteletet a qualcommnak, vagy csinálj amit akarsz! És hidd el, hogy qrvára tévúton jársz velem kapcsolatban, illetve a kínai biznisszel kapcsolatban! ;) Ha egyetlen darabot sem fog venni Magyarországon senki sem, akkor is nyugodtan fogok aludni!

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák