Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz gipsztigris #113 üzenetére

    Tudnám értékelni ha 100$ értékben járna a malájk.va is. De amíg egy Lumia 520 hibátlanul navigál, addig úgy gondolom hogy legalább egy középkategóriás csájnafontól is elvárható lenne ugyanez. De ugyanezt elmondhatom a korábbi telefonjaim egy részéről, mindegyik tudta az elvárásaimat teljesíteni - de itt csak arról a telefonokról van szó, amelyek nem csájnafonok voltak. Volt már egy pár, de GPS gond csak MTK chipessel volt.

    Tehát: nem elvárt a centiméteres pontosság (mert ez ugyan el sem hangzott), hanem annyit szeretnék hogy városban ne dobáljon 10-50 métereket - adott esetben a szomszéd utcába - hogy számomra egyébként is ismeretlen terepen odataláljak ahova indultam. Jiayu G4S miatt pl. három kört mentem a Várhegy oldalában egy hónapja, mert oda-vissza dobált az utcák között, és a rakat egyirányú között eltévedtem - nem vagyok ismerős arrafelé.

    Nem tudom, hogy nektek, akik szerint ez normális, származik-e anyagi előnyötök abból, hogy azt szajkózzátok hogy semmi gond nincs MTK GPS-el (ha már ez felmerült az "ellen-oldalról"... ) vagy szimplán iszonyatosan erős önigazolási kényszeretek van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák