Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Ityu #3938 üzenetére

    Nekem 7black kijelző tört szilánkosra...
    Annak néztem utána, de egyetlen cég volt aki cserélt volna (a kamera árához képest drágán) kijelzőt, de ők sem adnak garanciát a vízállóságra...
    Aliexpressen utána néztem, komplet elő és hátlap + screen már vállalható árban lett volna, de megnéztem pár 20-25 peres szétszerelős vidót, és bár volt már jópár telefon kijelző cserém saját kézzel, meg ebook olvasó...én ennek a gopro témának nem akartam nekifutni...
    Mondhatni c0pás ha egy gopro lcd törik...Hacsak....
    esetleg nincs gopro "előfizetésed "
    egyetlen törött holminál nincs értelme a subscription-ek(nem gazdaságos)...DE.

    Nekem a 7black (ütöm-vágom)drónos volt, és amúgy is akartam egy másikat "családinak", igy vettem egy 10-est, és ugye azt előfizuval vettem...
    ahogy aktiválták, már kezdtem is intézni, hogy cseréljék a 7blacket...
    sajnos rossz hírt kaptam, mert mondták , hogy nincs 7black raktáron, csak 8black-et tudnak adni helyette...
    Nagy duzzogva(tényleg nem annyira örültem a cserélhetetlen lencsének, ráadásul a 7-hez gyartott filtereim sem jók a 8-ra) elfogadtam a lehetőséget...
    Szóval kaptam UPS trackinget, jött a futár a törött cuccért, elvitte, majd posta fordultával némi supportos beszélgetés után kaptam a trackinget amivel követhettem a 8-as utját...kb 3 nap alatt nálam volt...Idő közben ugye a 10 is megérkezett...
    A vicces az egészben, hogy fel voltam készülve a 80$-os cserére...de amikor kérdeztem utoljára a supportot, hogy végül mikor fizessem már a szarrá tört 7black cseréjét...
    Azt válaszolta...ezt most nem kell fizetned , garanciális csere volt.... :C
    (Szerintem nem az, egy általam beton hídnak csapott gopro, ami tényleg "ütöm-vágom" melós kamera volt, de ha szerintük az, engem meg lehet győzni :DDD )

    Szóval nekem végül a 7black lcd screen csere cca. 140.000.- FT-ba állt meg...
    de kaptam mellé egy 10black+extra bundle csomagot... :D

    Sajnos ahogy írtam, "önmagában" egy törött LCD-s gopro legjobb tudomásom szerint, gyakorlatilag gazdasági totalkár :(

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz Ityu #3942 üzenetére

    Nem merek erre a kérdésre válaszolni...

    A legnagyobb jóindulattal mondom azt, hogy amit tudtam és tapasztaltam én magam,azt leírtam ;)

  • Des1gnR

    őstag

    válasz Ityu #4010 üzenetére

    Szerintem garanciával 145-150k, nélküle 120-130k. :U
    Egyébként érdekes, én 1 éve vettem a 9-esem kéztől, de nagyon szép állapotban 120-ért. Jól felmentek az árak.

    Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Új hozzászólás Aktív témák