Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Sleek #4371 üzenetére

    Félek tőle, hogy tudom "mi nem ok..."
    Amiért sok Alliexpresses vagy ebay-es stb,stb...sem küld egy idő után csomagot kis hazánkba. Valszeg az nem ok... :O :W
    Az, hogy tömegesen élnek vissza a Magyarok az ilyen helyzetekkel. Én és a hasonlóan gondolkodó emberek meg c0pnak miatta. :W
    Mert amikor megvettem a 10-est előfizetésre, meséltem a szűk ismerettségi körömben hogy mennyire szuper a gopro, hogy van ilyen náluk...Én FPV drónozok, azon vannak a Goprok, plusz rallyn videózunk, magyarul arra használjuk amire általában az akció kamerákat szokás, és elképesztően jó érzés volt cca. másfél évig , hogy valóban akció kamerának használhattam őket, nem kellett úgy félteni mint egy hímes tojást, mert tudtam, hogy van "2 életem" (némi kis ráfizetéssel)
    DE...
    Bárkinek meséltem az örömöm, azonnal azt kezdte firtatni "eltorzult arccal" , hogy
    "akkor az egy éven beül csak összetöröd nem? HÖ hÖ,,,kapsz újat...HÖ HÖ,,,eladod mi? HÖ HÖ...."
    :W :W :W
    Nem pasztmek...kifizetem az előfizetést újra, egy év után a következő évre is, és használom boldogan azt a kamerát amit vettem, ARRA amire kitalálták, csak végre nem kell rettegnem ha húzósabb jeleneteket akarok forgatni vele. És valamelyest még vigyázok is rá, mert üvegfóliázom elől hátul...mert nem okoskodni akarok vele évente, hanem használni...

    De teltek múltak a hónapok, és a használt piacon egyre másra jelentek meg az előfizetői programban becserélt kamerák a hirdetésekben...gondolom összeszedték a törött kamerákat a piacról és orrba szájba cserélgették be és üzleteltek...
    Erre meg gondolom beintett a gopro... :O :O

    Nagyon szeretném azt hinni, hogy tévedés az egész és csak véletlenül maradt ki kis országunk a listából...

    De attól még amit leírtam az "okoskodásról" az sajnos tény...
    Tavaly tavasszal tudtam előre ,hogy ez meg fog történni...Egyszerűen ilyen ez az ország...nem kellett hozzá nagy tudás..... :O :O

    Természetesen tisztelet a kivételnek...Kivételek mindig vannak, és a jelenlévők is mindig kivételek...bla-bla-bla

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák