Új hozzászólás Aktív témák

  • gangstagergo

    senior tag

    válasz AssAssynn #238 üzenetére

    Én azért nem keverném össze a PC/Konzol játékokat a Stadiával. Egy PC vagy konzol vásárlással kézzel fogható eszközt veszel ellenben a felhő alapú szolgaltatásokkal amit csak virtuálisan birtokolsz. Ahogy korábban felmerült valóban megvan a kockázata, hogy megszűnik a szolgáltatás de Pl. amit a múltban megszüntettek szolgáltatásokat azok ingyenesek voltak (lásd goggle+) vagy csak átalakult (Google music->YouTube Music) Túl nagy piaci igény van a streaming szolgáltatásokra hiszen az 5G terjedése egyre nagyobb teret nyer. A Stadia még kezdeti állapotban van a jelenlegi játékfelhozatalok mellett de tudjuk, hogy hosszú távon működni fog hisz a Gamepassal a Microsoft már bizonyított. Megérzésem szerint akkor gyújtják be a rakétákat amikor az MS elindítja az Xcloud PC kliensét. Akkor már muszáj több játékot adniuk a Stadia Pro felhozatalba mert GP kenterbe veri. Nekem van PS4em illetve Stadia ingyenes előfizetésem még január végéig de csak akkor fizetnék elő újra ha értelmes játékokat kínálnak mert a jelenlegi felhozatal szerintem egy vicc :DDD Egy két cím miatt érdemes de az egész felhozatal nekem nagyon gyenge. A legtöbbet telefonon játszok egy PS4 joystickkal.

    Korabbi kérdéseidre válaszolva:
    - ha én a helyedben lennék biztos, hogy nem vennék Chromecast+Stadia kontrollert mert egy kicsivel több pénzért már vehetnék egy konzolt aminél sokkal nagyobb szabadsagot kapnék mint amit most nyújt a Stadia.
    -5ghz mobilon szoktam játszani, kábelen meg laptopon. Egyes játékoknál tapasztalatam Wifin néha kisebb langokat de kábelen semmi gond nincs
    - Pro játékfelhozatal változó. Mindig jönnek új játékok illetve mennek is de ha már Pro előfizetőként bezsebeltél egy jatékot akkor az már a tiéd ( persze csak ha előfizető vagy) így ha egy ideig szünetelteted az előfizetést később visszatérhetsz a játékokhoz. Ebben pl jobb a Stadia mint egy Gamepass ahol fix mennyiségű játék van de ha kikerül a nagy kosárból akkor már többet nem játszhatsz vele az előfizetés megléte mellett.

    Összegezve a dolgot csak azoknak ajánlom a Stadiat akiknek nincs semmi alapjuk egy modern játékok futtatására alkalmas eszközünk illetve azoknak akik mobilon szeretnének játszani a tv előtt ülve miközben a párjuk néz valamilyen csajoknak szánt sorozatot :DDD 2990 Ft nem sok pénz érte főleg ha úgy nézzük, hogy a családi megosztás tökéletesen működik. Ha jól emlékszem 1+5 fő a Google családi csoport létszáma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák