Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Mr Bond 007 #234 üzenetére

    Figyelj, én lelkesen jöttem ide, nem kell belőlem ellenséget csinálnod. :N Ettől még észrevételem, kritikám van.

    Én nem a gémerpécéhez hasonlítottam, hanem a konzolokhoz.
    Ps4 pro = 120e -> 40 hónap = több, mint 3 év
    Ps5 = 185e -> 61,6 hónap = valamivel több, mint 5 év.
    A minőség közel azonos lehet, vagy még a konzoloké jobb.
    Tehát az előfizetés a konzol árát fedezi. Ott viszont veszel használtan olcsón játékot, amit kijátszás után tovább is adsz 1-2 ezressel olcsóbban, vagy ugyanannyiért. Tehát ha tudsz várni, akkor a játékok szinte semmibe sincsenek. Ez itt nincs meg. Ezt azzal lehetne kompenzálni, ha több játék lenne az ingyenesek között. Akár még úgy is, hogy havonta váltakozik.

    És az ugye megvan hogy ha beéred 1080p-vel, akkor nem kell fizetned soha semmit?
    Megvan, és szerintem ebből még lehet is baj. Kijön egy új játék, ami ezen fut a legjobban (mint volt a cyberpunk), megveszi 1 milla ember a Stadia-ra, és előfizetés nélkül nyomja hónapokig. Ez mennyire fenntartható a rendszer számára? Vagy később, amikor uborkaszezon van és a játékosok többsége szintén előfizetés nélkül nyomja a régi játékait? Nem gondolom, hogy ez túlzottan megérné a Stadia-nak. Abba ne menjünk bele, hogy a játékfejlesztők mennyit tehetnek bele a rendszerbe, mert nem tudjuk, sem azt, hogy ez fedezi-e a kimaradt előfizetéseket. Ráadásul ez a rendszer a későbbiekben még változhat is.

    Más:
    EZEN a listán, ha jól látom van több játék, ami korábban volt a Pro-n, de aztán leszedték (néha 1-2 hónappal később). Erről valami, hogy miért?

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák