Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz fatal` #5472 üzenetére

    "Ez a hsz egy tömény bullshit." - Ezt jó tömören, de szépen megfogalmaztad, hangot adtál a gondolataimnak. :DD :))

    Ez a sütis meg becsomagolós para mondjuk tényleg gáz, ez számomra elég érthetetlen, mondjuk az is igaz, hogy mint látszik, eléggé gyerekcipőben van ez a kieg-fejlesztés dolog Operáéknál. Bár nem nagyon értem, miért nem fekszenek rá jobban a kérdésre, ez már megint ilyen szokásos Opera-specifikus dolog: "ugyan már miért is intézkednénk gyorsan az ügyben, még a végén némi plusz népszerűségre teszünk szert, és azt nem engedhetjük, hogy akár 2-3% fölé is menjen az a szaros szám, még a végén elterjedne, hogy nem is rossz böngésző az a ZZopera". Leegyszerűsítve kábé ilyen ostoba felfogással állnak hozzá az asztali böngészőpiachoz már sok-sok éve - tök mindegy, milyen okból, mi van a háttérben, akkor is ez a vége.
    Egyszer szívesen elbeszélgetnék valami Operánál dolgozó vezetővel, hogy ugyan, magyarázza már el nekem, mert komolyan nem értem, hogy milyen magyarázat az, hogy "ők a mobilpiacra koncentrálnak", ugyan miért ne lehetne egy kis plusz népszerűséget kiharcolni az asztali piacon? Tulajdonképpen a dolgok ésszerűsítésével, a kevésbé hozzáértő felhasználók nagy része, és nem csak haladóbbak által kedvelt, addig hiányzó dolgok átvételével, némi rugalmassággal, stb. bizonyára többen ismernék el az Operát, mint jóféle böngészőt...

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák