Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz kispx #22199 üzenetére

    A defender nem talált semmit, pedig lefuttattam deep scan-re, az Eset online keresője talált 11 gyanús állományt, azokat leszedettem, letöröltem. Azután az Ad-Aware nem talált már semmit, de továbbra is hálózati hibára futott Glyph (Trion játékok letöltéskezelője) Azután futtattam az AdwCleaner-t...ott talált még pár gyanús dolgot, illetve kértem tőle, hogy reseteljen mindent, amit csak lehetett TCPIP és hasonlók. Azután jöt helyre a program. Szóval valami befészkelte magát a netkapcsolatomba, böngészőmbe és megváltoztatta, átirányította valahogy, miközben futott végig a W10 teljes védelme.

    Mondjuk tegnap muszájból átléptem olyan vonalat, amit nem szoktam. Kellett egy SD kártya repair, recover szoftver, de csak olyan shareware-t találtam, ami sikeresen hozta vissza az állományokat, ami regisztrációhoz kötött. Kerestem hozzá serial-t, közben belefutottam egy tonna fake linkbe, oldalba. Szóval az én hibám volt, de nem jó érzés, hogy a defender nem elég a védelemhez.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák