Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz spammer #14331 üzenetére

    Na ja, én az összes előnyös oldalát elismerem, szeretem, viszont az összes hiányosságát nagyon tudom utálni. :DDD (Mondjuk ezzel akkor nem vagyok egyedül.) Az utolsó füles bezárós dolog meg tényleg érthetetlen, de ez is azokhoz hasonló, amik fejlesztésének a hiányát nem tudom megérteni amiatt sem, mert programozási szempontból egyértelmű, hogy nem jelenthet problémát olyan számára, aki egy "Hello world"-jellegű programnál komolyabbat is írt már, viszont hihetetlen sok felhasználó nyavalyog miatta, így ha egyszer elkészítenék, legalább nem kellene hallgatniuk a panaszáradatot és fikázást, valamint a júzerek is elégedettebbek lennének. A UI tervezésénél nem értem, a felhasználói véleményekre miért nem adnak, pedig tudtommal a Google egyik alapelvei közé tartozik (vagy tartozott) a felhasználói visszajelzések figyelembe vétele. Na meg az is gáz, hogy tényleg a gyökér júzer a követendő minta, rájuk építenek, aztán a "motorháztető alá" berakják a szerintük "haladóbb" dolgokat, miközben azok teljesen alapvető műveletek (asszem pont ezt fejtegette itt a topicban egy korábbi Opera-felhasználó is, aki nem mondta, miért állt át :DDD).
    Mondjuk félreértés ne essék, mindent nyilván nem lehet implementálni, ennyire nem egyszerű a dolog, mert ötmillió dolguk van egyszerre, meg más böngészőgyártókról is ugyanezeket el lehet mondani, de olyan, amire arányaiban hatalmas igény van, azt mondjuk illene megvalósítani.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák