Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Szten Márs #9696 üzenetére

    Fogalmam sincs, mit szeretnék. Nagyobbik lányomnak lesz a szülinapja jövő hónap elején, jó régóta rágja a fülünket egy gitárért. Egy barátnője tanult gitározni, nála próbálgatta néha, de közben egy fél kontinenst költöztünk.

    Igazából azért ezt néztem, mert a legolcsóbbat mégsem akartam megvenni, és ez még tűréshatáron belül van anyagilag akkor is, ha végül rájön, hogy mégsem akar gitározni, és a nyakunkon marad. Anno tizenévesen még én is próbálkoztam gitározással, pár alap akkordig jutottam, de megvan még a Gitáriskola, azt megkapja mellé, aztán próbálok melléülni és foglalkozni vele, hogy valamennyire szinten tartsam a motivációját.

    Ez a honlap is úgy jött, hogy elkezdtem hirdetéseket nézni, végül itt kötöttem ki, és kezdtem el böngészni a kínálatot. Az Ibanez neve még nekem sem csengett ismeretlenül, gondoltam nagyon gagyi csak nem lehet...

    Akusztikust szeretnénk mindenképpen, a fém és nylon húr nem tudom mennyire jelentős különbség. Gondolom a fémhúr azért nehezebb ügy, amíg nem bütykösödik meg kellőképpen a kéz, főleg gyereknek. :)

    Szerk: Ja, meg ugye ez komplett készlet tatyóval, hangolóval, az meg úgyis kell hozzá.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák